بهترین گوشی های سامسونگ ۲۰۲۰ – فروشگاه آنلاین باغ کالا

دوربین چهارگانه، پردازنده گیمینگ و قدرتمند، نمایشگر با تراکم بالا و حافظه با پیکربندی بهینه همه و همه از امکاناتی است که با کمتر از ۴ میلیون تومان در این آشفته بازار به دست میآورید. در یک نگاه کلی، میتوان گفت که گوشی گلکسی نوت 10، علاوه بر امکانات فوق العاده، با داشتن یک قلم یادداشت، یکی از بهترین گوشیهای دنیا و یک همه چیز تمام است. شاید به جرئت بتوان گفت که هیچ برندی در دنیا به اندازه سامسونگ در تولید گوشیهای سری نوت، قوی نیست و سامسونگ از این جهت، از همه کمپانیهای مطرح دنیا سر تر است.

چگونه بفهمیم باتری گوشی سالم است یا خیر؟ این سری از گوشی های سامسونگ را می توان رقبای اصلی برای محصولات مقرونبهصرفه شرکت هایی مانند هوآوی و شیائومی دانست. یکی دیگر از پرچمداران شرکت سامسونگ در عرصهی تولید گوشیهای هوشمند، گوشیهای سری S، میباشند. در بخش مشخصات سختافزاری هم شیائومی 11T به یکی از قدرتمندترین پردازندههای شرکت مدیاتک یعنی دیمنسیتی 1200 5G مجهز شده تا بتوان با خیال راحت حتی سنگینترین بازیهای روز را روی آن اجرا کرد.

دو گوشی جدید این کمپانی یعنی Galaxy S21 و S21 Ultra را میتوان بهترین گوشی های سامسونگ دانست که با جدیدترین و پیشرفتهترین تکنولوژیهای حال حاضر دنیا عرضه شدهاند. گوشی های تولید کمپانی سامسونگ در حال حاضر در صدر پرفروش ترین های بازار قرار دارند. این گوشی سناریوهای قدرتمندی را در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید یک پرچمدار با قیمت مناسب بعد از یک سال عرضه دریافت کنید. بهترین سخت افزارها را بگونه ای در اختیار دارند که نگرانی از هیچ بابتی ندارید. دوربین این گوشی از یه حسگر استفاده میکند که در مجموع توانایی بیش از 120 مگاپیکسل را دارند.

این گوشی پردازندهای هشت هستهای دارد و دارای 256 گیگابایت حافظه داخلی در مدل پایهی خودش میباشد. این گوشی در مدل پایهی خودش دارای 128 گیگابایت حافظه داخلی به همراه 8 گیگابایت RAM میباشد. سامسونگ در Galaxy Note 10 ، از دوربین 4 گانه استفاده کرده است و این امر باعث شده است که این گوشی عکسهایی با کیفیت 40 مگاپیکسل را با دوربینهای اصلی و عکسهایی 10 مگاپیکسلی را با دوربین سلفی خودش ثبت کند. حاشیه های اطراف گوشی هم بسیار کم است که به جذابیت هر چه بیشتر گوشی کمک شایانی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید