بهترین کرم ضد لک صورت و روشن کننده پوست – محو کننده لک قوی

لازان: محصولات لازان در دو مدل مخصوص روز و مخصوص شب عرضه میشوند. از حداقل مقدار، یک یا دو بار در روز، فقط در ناحیه تیره پوست استفاده کنید. اویتا: کرم روشن کننده Evita بیشتر برای روشن کنندگی زیر بغل و ناحیه تناسلی استفاده میشود. کرم سفید کننده ایچون بیوتی با فرمولاسیون پیشرفته خود به عمق پوست نفوذ کرده و تیرگی ها و لک های پوست را از بین میبرد و به دنبال ان پوست شما را شفاف میکند این کرم حاوی ترکیباتی طبیعی است که با کنترل سنتز ملانین از بروز تیرگی ها در سطح پوست بدن جلوگیری کرده و موجب از بین رفتن تیرگی های پوست صورت و زیر بغل و کشاله ران و آؤنج و نواحی تناسلی و …

یکی از حائز اهمیت ترین مزایای این محصولات برای افرادی که کک و مک و لک های پوستی بسیاری بر روی صورت، گردن و شانه های خود دارد، خلاصی از این لک ها است. سینره: کرم روشن کننده سینره حاوه عصارهي بیان و ویتامین سی است که به روشن شدن پوست کمک شایانی میکنند. ویتامین C میتواند از تجزیهی کلاژن جلوگیری کرده که همین عامل به کاهش چینوچروکهای پوستتان کمک فراوانی میکند. «کرم ویتامین C پلاس نئـودرم» محصولی با عملکردهای روشنکنندگی به همراه جوانسـازی پوست است. سی گل: این برند ایرانی، محصولی حاوی هیدروکینون تولید میکند که قدرت روشن کنندگی بالایی دارد.

آرچ: کارخانه کرم آرچ ، محصولی تولید کرده که در نواحی گرم کشور طرفداران زیادی دارد. شما باید با متخصص پوست خود صحبت کنید که آیا میکرودرم ابریژن برای روشن شدن پوست بهترین روش برای شما است یا خیر. و حتی شاید دیگر نیازی نباشد از کرم پودر های سنگین برای پنهان کردن جای جوش و لک ، که حاوی مواد شیمیایی خطرناک است استفاده کنید. این محصول باعث مهار آنزیم تیروزیناز باعث کاهش سنتز ملانین شده و سبب بی رنگ شدن تدریجی لک ها روی پوست است.

این کرم روشن کننده و ضد لک پوست دست مناسب برای پوست دست است که کمک به رفع موثر لکهای تیره و قهوهای پوست دست ناشی از افزایش سن و تابش نور خورشید میشود. آموس وان: کرم روشن کننده و ضد لک آموس وان یک ضد لک و روشن کنندهي قوی و موثر برای بهبود لکهای صورت میباشد. آموس وان ، آگوستا و لوتوس پلاس از این دسته هستند. این اسکراب سه ویژگی اصلی دارد که این محصول را به یکی از بهترینها تبدیل کرده است. از آنجا که این ماده قابلیت جذب آب و نگهداری آن را داراست، بیشتر از آن بهعنوان یك مرطوبکننده قوی یاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید