بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت

در ضمن بیشتر این محصولات جزء انواع کورتون ها هستند و اگر سرخود مصرف شوند میتوانند سبب فشار خون بالا، نارسایی کلیه، دیابت، بی نظمی عادت ماهانه خانم ها و مشکلات مفصلی و استخوانی شوند. در این مرحله حتی کک و مک ها به راحتی از بین رفته و محو می شوند؛ که در این صورت نیازی به انجام رحله بعد نخواهد بود. همانطور که از نام ضد لک مشخص است، برای از بین بردن کک و مک و لکهای پوستی ناشی از آفتاب یا بارداری و … این ژل برای از بین بردن لکهای به وجود آمده ناشی از آفتاب، افزایش سن، تغییرات ناشی از هورمونها، لکهای ناشی از بارداری در بانوان و آثار به جا مانده از جراحت و زخم بسیار مؤثر است.

همچنین، عصاره بید سفید موجود در این محصول، خاصیت ضدعفونیکننده و ضد التهابی دارد. این کرم کاربرد جوانکننده و مرطوبکننده پوست را نیز دارد. درحالیکه کرم روشن کننده پوست خشک باید حاوی ترکیبات مرطوب کننده و آبرسان باشد تا پوست را خشکتر نکند و باعث به وجود آمدن چین و چروک نشود. اکرم ضد لک اریکه حاوی ترکیبات رطوبت رسان و نرم کنندگی است که می تواند پوست را مرطوب نگه داشته و از بروز چین و چروک های پوستی جلوگیری نماید. برای جلوگیری از ایجاد مجدد لکها میتوانید در طول روز این کرم را تمدید کنید.

از دیگر ویژگیهای این کرم میتوان به حفاظت پوست در برابر رادیکالهای آزاد اشاره کرد که از پیری پوست شما جلوگیری میکند. کمپلکس ویتامین ای و سی کپسوله موجود در این کرم، علاوه بر تکمیل اثر روشن کنندگی با خواص آنتی اکسیدانی خود و مهار کننده رادیکال های آزاد بر روی پوست موجب اثرات جوان کنندگی و ضد پیری و بازسازی کنندگی پوست میگردد.

کرم روشن کننده سینره (Cinere) دارای ویتامین C بوده و با استفاده از فرمهای پایدار و محلول در چربی، باعث نفوذ ویتامین C به لایههای زیرین پوست شما میشود. وجود آنتی اکسیدان فراوانی که در ویتامین سی وجود دارد علاوه بر روشن کردن پوست به ترمیم و مهار آسیبهای پوستی نیز میپردازد. اشعه های خورشیدی بر روی ملانین موجود در پوست اثر می گذارند و رنگ دانه های پوستی را افزایش می دهند که در نهایت موجب افتاب سوختگی و ایجاد لک های پوستی می شوند. از نظر بالینی، تمامي كرم هاي روشن كننده به طور طبیعی با كاهش رنكدانه اي به نام ملانین در پوست رنگ آن را روشن تر مي كند .

دیدگاهتان را بنویسید