بهترین کرم روشن کننده صورت دائمی خارجی و ایرانی[22 مارک قوی]

کرم روشن کننده ام ان دی باید فقط در نقاط تیره استفاده شود. با سلام پوست صورتم همیشه از پوست بدنم تیره تر بوده،این کرم به من کمک می کند پوست صورتم بدون بازگشت روشن یا همرنگ پوست بدنم شود؟ کرم روشن کننده سی گل حاوی هیدروکینون علاوه بر مقابله با روند تشکیل لکهای قهوهای، با از بین بردن لک های ایجاد شده روی پوست، رنگ طبیعی پوست را باز میگرداند. قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بروز مشکلات پوستی زیادی میشود که شایعترین آنها لکهای پوستی است با وجود استفاده از کرم ضدآفتاب باز هم یکی از عوامل اصلی پیدایش کک و مک و اشعه مضر خورشید است.

بهتر است بیش از دو بار در روز، از این کرم استفاده نکنید. البته این ماسکها به دو صورت گیاهی و شیمیایی تولید میشوند که در صورت باردار یا شیرده بودن، بهتر است بعد از مشورت با پزشک از ماسکهای مورد تایید استفاده کنید. شرکت سهامی خاص خورشید فناوران نفیس، با نام تجاری ام ان دی، اقدام به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی اقتصادی کرده است. پوشش SPF 24 به طرز قابل تقدیری از پوست در برابر آسیب های نور خورشید محافظت میکنه و از این طریق نیز در روشن شدن رنگ پوست صورت موثر خواهد بود.

طول درمان این مرحله حدود شش ماه و گاها بیشتر به طول می انجامد. کرمهای روشنکننده پوست همچنین به عنوان یکی از محصولات مراقبت از پوست شناخته شده و به مرور زمان باعث شفافیت و درخشش پوست شما و از طرف دیگر باعث اکسیژن رسانی بیشتر و جوانسازی پوست می شوند.

کک و مک در برابر دیگر انواع لک ها دارای عمق بیشتری است ، بنابرین در بسیاری از موارد حتی با استفاده از لیزر هم به راحتی از بین نمی رود. دیگر نیازی به استفاده از کرم های بهداشتی گوناگون را ندارید، با خرید این برند می توانید همه خواسته های بهداشتی درباره پوست خود را به دست آورید و با آرامش بهتری زندگی کنید. در بازار صدها محصول مختلف با قیمتهای متفاوت وجود دارند؛ بنابراین پیدا کردن یک کرم مناسب که بتواند انتظارات شما را از هر لحاظ برآورده کند نسبتا سخت خواهد بود. پس از مصرف، جذب پوست شده و تأثیر خود را در لایه های پوست شما آغاز می کند و برای پوست بدن و دست و صورت شما نیز مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید