بهترین فیلم های 2022 : فهرست شده بر اساس دستهبندی ژانر – فیگار

سینمای هند که آن را بیشتر با نام بالیوود میشناسند،چند سالی است طرفداران زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده. هر ساله در نزدیکی های آغاز سال نو میلادی در تمام کشورها ، فیلم هایی هستند که در سال جدید بیشتر مورد انتظار مخاطبان و فیلم دوستان هستند و خیلی از علاقه مندان چشم به راه اکران در سینماها یا پخش آنلاین آنها هستند،امروز قصد داریم چند مورد از فیلم های مورد انتظار بالیوود 2022 را مرور کنیم. این فیلم درخصوص زندگی ویلیام والاس شورشی اسکاتلندی در برابر استکبار و دیکتاتوری حکومت انگلیس بوده که بعد ها نیز جنگ هایی در این خصوص در اروپا بوجود آورد.

اما فیلم های جدید تاریخی نیز داستان های خاص خود را دارند. «کریس پرت» و «دیو باتیستا» و نیز «تسا تامپسون» دیگر ستارههای این فیلم هستند که انتظار را برای آن سختتر میکنند. 3-فیلم پریثویراج Prithviraj 2022 : اثر بعدی مورد انتظار است که قرار است در تاریخ 21 ژانویه سال 2022 میلادی نمایش داده شود.در این فیلم آکشی کومار، سانجی دات، منوشی چیلار، ماناو ویج، سونو سود، آشوتوش رانا، ساکشی تانوار، لالیت تیواری، گوویند پاندی، مانوج جوشی، آجوی چاکرابارتی، ساهیدور راهامان، طارق احمد خان، کرانتی پراکاش جاها ایفای نقش کرده اند و در خلاصه داستان آمده : شرح حال پادشاه افسانه ای و جنگجوی هند که نامش PRITHVIRAJ CHAUHAN است و زندگی اولیه ، موفقیت های نظامی ، ازدواج با سانیوکتا و نبرد با محمد غوری را که فتح اسلامی هندوستان را رهبری می کرد ، به تصویر می کشد.

جیغ، یک فیلم ترسناک آمریکایی به کارگردانی تایلر ژیلت و مت بتینلی-اولپین است که قرار است در 14 ژانویه سال 2022 اکران شود. سینما در سال 2021 یک پایش میلنگید و در تمام ژانرها وضع به همین منوال بود. Avatar 2 فیلمی اکشن، علمی تخیلی و ماجراجویی محصول 2022 آمریکا به کارگردانی و نویسندگی جیمز کامرون است.

فیلم آنچارتد اقتباسی از نسخه چهارم بازی است. جدیدترین فیلم سونی در جهان مرد عنکبوتی داستان اصلی دانشمندی (دکتر مایکل موربیوس با بازی جرد لتو) را روایت میکند که ناخواسته و هنگام معالجه بیماریاش، خود را به یک خون آشام تبدیل کرده است. “دنیای ژوراسیک: سلطه” یا همان “دنیای ژوراسیک ۳” یک فیلم ماجراجویی-علمی تخیلیِ آمریکایی به کارگردانی “کالین ترووارو” میباشد. اکنون همسر وی باید از آبرو و همسرش با استفاده از یک دوئل تن به تن دفاع کند که بر اساس باور های غلط اگر هریک پیروز شوند این پیروزی خواست خدا بوده و برنده می تواند ادعای فرد مقابل را تنها با یک پیروزی تکذیب کند.

دیدگاهتان را بنویسید