بهترین فیلم های 2022 : فهرست شده بر اساس دستهبندی ژانر – فیگار

پس از مدتی چارلی و دوستانش به این نتیجه میرسند که شاید پدر چارلی یک ابرقهرمان است و مقر مخفی متعلق به اوست، اما ماجرا از این نقطه آغاز میشود و همه چیز دگرگون خواهد شد. نیوت و همراهانش همچنان به دنبال جادوگر شیطانیاند و همین مسأله کار را به ایجاد جنگ جهانی دوم میکشاند؛ باید بدانید که پس از حذف جانی دپ از مجموعه، نقش جادوگر شیطانی حالا بر عهدهی مس میکلسن گذاشته شده است.

حالا وقت آن رسیده تا با بهترین فیلم های اکشن سال 2022 آشنا شوید. البته این فیلم چند روز پیش اکران شده و همین حالا در سینماهای خانگیاش در حال پخش است و باید ببینیم که چه زمانی برای ما قابل دانلود یا خریداری خواهد بود! در این مقاله از پلازامگ مروری بر تاریخ اکران فیلم های 2022 داشتیم و بهترینهای آنها را معرفی کردیم.

جیمز کامرون با آواتار توانست دریچهای جدید در سینما بگشاید و در حالی که این فیلم مدتها است در دست ساخت است، قرار است سینما را دوباره تکان بدهد. تاپ گان: ماوریک فیلمی است اقتباسی که قرار است با بازی تام کروز روی پرده سینما برود و به نظر میرسد داستانی پرکشش دارد و میتوان از آن انتظارات زیادی داشت. گفته شده که فیلم دکتر استرنج در مولتی ورس جنون دارای مولفههای ترسناک است و با فیلم وانداویژن ارتباط دارد.

داستان فیلم آمبولانس درباره شخصیت ویلیام، یک کهنه سرباز آمریکایی است که برای عمل جراحی همسرش به ۲۳۱ هزار دلار پول نیاز بسیار شدیدی دارد. داستان این فیلم اسلشر درباره خانم جوانی است که به زادگاه قدیمی خود بازمیگردد تا با قتلهای وحشتناک مرتبط با یک قاتل سریالی مخفی معروف روبرو شود. اگر بخواهیم در رابطه با داستان این فیلم به شما چیزی بگوییم میتوان به مرگبارترین قاتل جهان و دست و پا چلفتیترین فرد نیویوک اشاره کرد که در طول روایت جای آنها عوض میشود.

دیدگاهتان را بنویسید