بهترین فیلم های 2022 : فهرست شده بر اساس دستهبندی ژانر – فیگار

در واقع فیلم لایت یر قصد دارد داستان کاراکتر لایت یر را برای بینندگان داستان اسباب بازیها باز کند و با موشکافی سرگذشت این فضانورد را به تصویر بکشد. این سری فیلم یکی از محبوبترین و صاحبان سبک در ژانر اکشن سینماست! جهان مجموعه سینمایی ژوراسیک یکی از محبوبترین مجموعههای سینمایی بهشمار میرود که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. خالق این مجموعه کارگردانی این اثر سینمایی را بر عهده گرفته و صداپیشگان قبلی هم برای ایفای نقشهای اصلی باز میگردند. برگری باب یک مجموعه انیمیشن کمدی است که از سال ۲۰۱۱ تا کنون از شبکه فاکس در حال پخش است.

داستان این عنوان از فهرست بهترین فیلم های ۲۰۲۲ درباره یک پاپ استار لاتین است که متوجه میشود شریکش به او خیانت میکرده و در نتیجه تصمیم میگیرد تا با یک غریبه ازدواج کند. اگر مشتاق باشید میتوانید با مراجعه به دستهی بهترین فیلم ها و سریال های 2021 به تمامی بهترین های 2021 دسترسی پیدا کنید و با انتخاب فیلم و سریال مورد نظرتان و دیدن آنها لذت دو عالم را ببرید. در ابتدا قرار بود که جسی پلمونس هم در این پروژه حضور داشته باشد اما بعدها به خاطر حضور در فیلم Killers of the Flower Moon (قاتل های فلاور مون)، نقش آفرینی در این اثر ترسناک را رد کرد.

تاریخ 25 آذر 1401 برای کسانی که هم طرفدار آواتار هستند و هم علاقه خاصی به آکوامن دارند، بینظیر خواهد بود، زیرا میتوانند در یک روز با دو فیلم بینظیر زندگی کنند. برای این فیلم هنوز داستان مشخصی در دسترس نیست ولی به زودی که چیزی دستگیرم شود حتما با آپدیت این نوشتار میتوانید به صورت کامل راجع به داستان این فیلم هم بدانید.

فیلم Shotgun Wedding بهانهای تلقی میشود تا بار دیگر شاهد نقشآفرینی جنیفر لوپز در یک فیلم اکشن باشیم. سال نوری با تنها بهره گرفتن از کارکتر (شخصیت) باز که یک اسباب بازی فضانورد در داستان اسباب بازیها بود ساخته شده است؛ نه با موضوع مشابه این انیمیشن مشهور! در اطلاعات جدیدی که از داستان این فیلم منتشر شده آمده است زمانیکه یک قدرت باستانی آزاد میشود، آکوامن باید با یک دشمن ذاتی، اتحادی پرتنش ایجاد کند تا از آتلانتیس و جهان دربرابر یک ویرانی جبرانناپذیر محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید