بهترین فیلم های اکشن سال 2022 که برای دیدنشان لحظه شماری میکنیم – گجت نیوز

موریک در این مأموریت باید با مشکلات مختلفی که سر راهش قرار میگیرند، مقابله کرده و مأموریت را با موفقیت به سرانجام برساند. داستان فیلم درباره کاراکتری به نام پیت میچل است که حدود 30 سال در نیروی هوایی خدمت کرده است. فیلم تاپ گان: موریک، ادامه فیلم تاپ گان است که در سال 1986 اکران شد و طبق جدول زمان بندی در تاریخ 6 خرداد روی پرده سینما خواهد رفت. با توجه به داستان این فیلم جدید 2022 ، پس از اتفاقات اونجرز: پایان بازی دکتر استفن استرنج به جستجوی خود در خصوص سنگ زمان ادامه میدهد اما با خیانت یک دوست قدیمی، سرنوشت او تغییر میکند.

با توجه محبوبیت و فروش عالی قسمت آکوامن در سال 2018، طبیعی است که برادران وارنر به فکر ساخت قسمت دوم این فیلم باشند. کاراکتر پلنگ سیاه محبوبیت بسیاری در دنیای مارول داشت و در فیلمهای بسیاری همچون کاپیتان آمریکا، جنگ داخلی و انتقام جویان حضور داشته است. تهیه و تولید این فیلم توسط Netflix انجام شده است.پس از اینکه جودی کریمن به محبوبیت رسید، ارتباطات نادرست او شروع به ایجاد شکاف با اطرافیانش کرد و اکنون او واقعاً نیاز دارد که “از قد بلند خود دفاع کند”. اگر بخواهیم خلاصه این داستان را بگوییم، ممکن است داستان قسمت قبلی برای کسانی که آن را ندیدهاند، لو برود.

در مسیری که موریک پیش رو دارد، مشکلات زیادی سر راهش سبز میشود و او باید آنها را حل کند و مأموریت را با موفقیت به پایان برساند. پیوستگی داستانهای این مجموعه مخاطبان را وادار میکند که برای قسمت ششم آن حتما قسمت پنجم را تماشا کنند تا بتوانند با اتفاقات داستان و شخصیتهای آن ارتباط مناسبی بگیرند. متاسفانه اطلاعات زیادی درباره این فیلم منتشر نشده و تنها چیزی که از آن اطمینان داریم این است که ادامه داستانهای سری قبل خواهد بود. از طرف دیگر هری پاتر داستانهای خانم رولینگ یعنی دنیل ردکلیف در این فیلم اکشن حضور خواهد داشت و همینها ما را ترغیب میکند تا نگاهی به آن بیندازیم.

اواخر سال 2021 بود که دکتر استرنج محبوب را در فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» دیدیم و ظاهرا قرار است که این شخصیت پای ثابت دنیای مارول با بازی بندیکت کامبربچ در فیلم جدید سم ریمی ایفای نقش کند. البته این بازیگر محبوب علاوه بر این فیلم اکشن جذاب، در دنباله فیلم تاپ گان، یکی دیگر از جدیدترین فیلم های سال 2022 نیز حضور دارد. استیون اسپیلبرگ معروف کارگردانی دنیای ژوراسیک را بر عهده داشته و گفته میشود که دنیای ژوراسیک: قلمرو، ششمین قسمت از این فیلم محبوب به حساب میآید.

دیدگاهتان را بنویسید