بهترین سریال های 2022 – پاروما

فیلم «نورث من» که بازیگران بسیاری همچون نیکول کیدمن، آنیا تیلور جوی، الکساندر و بیل اسکاشگورد، ایثن هاک و ویلم دفو را در خود دارد، داستان یک پرنس از سرزمین نوردیک است که در صدد انتقام مرگ پدرش بر میآید. یکی از کارگردانهای مطرح دنیای سینما که کارنامه خوبی هم دارد، طارق صلاح است. «هیولاهای شگفتانگیز: اسرار دامبلدور» یکی دیگر از بهترین فیلم های 2022 است که علاقهمندان ژانر فانتزی، بیصبرانه انتظار آن را میکشند. این فیلم هم قطعا یکی از بهترین فیلم های جدید میباشد که انتظار کشیدن برای دیدنش خالی از لطف نخواهد بود. داستان این فیلم تاکنون لو نرفته اما با توجه به خط داستانی و وجود بازیگری همچون جانسون انتظار میرود این فیلم در فهرست بهترین فیلم های 2022 قرار بگیرد.

احتمالا با داستان سری بازیهای آنچارتد آشنایی هرچند مختصری دارید. با معرفی بهترین سریال ها در سال 2022 همراه ما باشید. در بخش انتهایی نوشتار بهترین سریال های 2022 به معرفی بهترین سریال های 2022 از نظر IMDb نیز پرداختهایم. جدیدترین سریال های 2022 در این نوشتار برای شما معرفی خواهند شد. اما ضمن نوشتار بهترین سریال های 2022 مقالههای بسیاری در سایت فیگار همچون بهترین سریال های نتفلیکس 2022، بهترین سریال های رزمی موجود هستند؛ که میتوانید به مطالعه آنها بپردازید. بسیاری از علاقهمندان فیلم و سریال، به مفهوم و کیفیت آن نیز توجه دارند. سریالهای بسیاری از جمله مانی هیست، بازی مرکب، آرکین، واکینگ دد و امثال آنها در سال 2021 مورد توجه مخاطب قرار گرفتند.

توجه به دیالوگها، سناریو، فیلمبرداری، کارگردانی و تمامی نکات فیلم، برای آنها اهمیت ویژهای دارد. فعلا اطلاعات زیادی از این فیلم منتشر نشده و فیلم در مرحله تولید قرار دارد. فیلمها و بهترین سریال های خارجی 2022 در این کانال پوشش داده شدهاند. فیلم نگران نباش عزیزم از دیگر عناوین فهرست برترین فیلم سال 2022 است.

این عنوان از فهرست جدیدترین فیلم وحشتناک سال 2022 برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2022 به نمایش در خواهد آمد و در بخش World Cinema Dramatic Competition به رقابت خواهد پرداخت. بهترین فیلم ها و سریال های 2022 میتوانند بهترین اوقات تفریح را برای شما فراهم کنند. برای دانلود فیلم ها و سریال های 2022 میتوانید به کانال تلگرام فیگار نیز مراجعه کنید. در Matrix 4 ما میبینیم که نئو با نام اصلی خود یعنی توماس اندرسون کار میکند و به درمانگر خود (با بازی نیل پاتریک هریس) میگوید: “رویاهایی دارد که فقط یک رویا نبوده.” شما میتوانید از طریق کانال تلگرامی فیگار به تمامی نقدها و فایلهای دانلود فیلم ها و سریال های مختلف دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید