با عجیب ترین موزه ها در جهان آشنا شوید!

نیروهای امنیتی فرودگاه که متوجه این موضوع شدند احتمال منفجر شدن آن را دادند و به خاطر این موضوع تمام ۳۰۰ نفر مسافر پرواز را مجددا بازرسی کردند. اما اگر بخواهیم نظر دانشمندان و علما را بدانیم باید بگوییم که آن ها معتقدند که وجود این صداهای عجیب و غریب در دره ستارگان قشم به خاطر وجود حفره های ریز و درشت در صخره ها بوده و هنگام جریان پیدا کردن باد در بین این حفره ها، این صدا ایجاد خواهد شد.

در این مطلب قصد داریم از عجیب ترین وسایل کشف شده در فرودگاهای دنیا بگوییم. در سال ۲۰۱۴ نیروهای امنیتی فرودگاه متوجه چیز عجیبی در قسمت کنترل مسافران شدند. در سال 2007 در فرودگاه بین المللی آتلانتا اتفاق عجیبی افتاد. در سال ۲۰۱۴ ، مریخ نورد کنجکاوی تصاویر مربوط به سطح مریخ را به زمین مخابره کرد . مردی از کره جنوبی در چمدانش شیشه ها و بطری های پر شده از مارهای سمی مرده را حمل می کرد که توسط نیروهای امنیتی فرودگاه دستگیر شد.

گاهی چیزی جز چشم ها و دهان کاراکتر باقی نمی ماند. این مرد کره ای که نمی توانست از لاک پشت خانگی خود دور شود تصمیم گرفت تا آن را بین نان همبرگر و مخلفاتش مخفی کند. پسری ۱۲ ساله که تشنگی و گرسنگی را احساس نمی کند . دپ درباره این هراس شدیدش میگوید: به لطف لبخندی که برروی صورت آنها نقاشی شده،نمیتوان تشخیص داد که آیا آنها شاد هستند و یا میخواهند صورتت را ببلعند. اما ماموران فرودگاه به بی حرکت بودن فرد روی ویلچر شک کردند و پس از بازرسی متوجه شدند که او مرده است.

در فرودگاه ورمونت وسیله ای شبیه به رژ لب در کیف دستی یکی از مسافران خانم توجه ماموران را جلب کرد. داستان از این قرار بود که یک غواص هنگام بازدید از یک کشتی قدیمی غرق شده در دریا یک گلوله توپ پیدا کرد و تصمیم گرفت آن را در چمدانش بگذارد و با خود به خانه اش ببرد. این مادر و دختر که قصد داشتند انگلیس را به مقصد آلمان ترک کنند جسد پدر خانواده را روی ویلچر گذاشتند و یک عینک دودی نیز بر چشمانش زدند. یکی از عجیب ترین چیزهایی که در فرودگاه توسط ماموران کشف شده جسد مردی بود که همراهانش قصد داشتند آن را روی ویلچر با خود داخل کابین ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید