بازیگر نیسان آبی در ویلای امیر تتلو

نکته ي دیگری کـه دراین ویدئو توجه مخاطبان را بـه خود جلب کرد خالکوبی دست سحر قریشی بود کـه تا پیش از این دیده نشده بود. ماجرا از این قرار است که سحر قریشی چندی پیش استوری از خود در ماشین منتشر کرد که در آن مشغول گوش دادن و خواندن آهنگ تتلو است. ممنوع التصویر شدن او شرایط را به گونه ای رقم زد که او در فیلم های سینمایی بیشتر فعالیت کند و تبدیل به یکی از سوپراستارهای سینمای ایران در دهه 90 شود. برخی از دوستان نزدیک تتلو ، موضوع را جدی عنوان کردند و عده ای حتی خبر مهاجرت قریشی به ترکیه را هم مطرح کردند که بصورت رسمی تایید نشده است.

قبلا خانم قریشی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که این موضع صحت ندارد. محتوای لایوهای تتلو عموما بسیار زننده، زشت و حاوی الفاظ رکیک است با این حال بینندگان زیادی دارد. 27-10-1400 فیلم سوتی زشت لیلا اوتادی در خندوانه! 27-10-1400 لحظه داغ 180 زدن الناز شاکردوست در باشگاه ورزشی !

همکارانم به من میگویند چقد صبور هستی من هیچ کامنتی را پاک نمی کنم مگر اینکه موضوع خیلی حاد و بد باشد چون در فالویینگ ها افراد کم سن و سال نیز تعدادشان کم نیست. در ادامه استوری های اینستاگرام با تصاویری از سحر قریشی و امیر تتلو را در پرشین وی مشاهده کنید.

30-11-1400 اولین استوری و واکنش سحر قریشی به حواشی ازدواجش با تتلو! 27-11-1400 توقف پخش نیسان آبی بخاطر حواشی سحر قریشی و تتلو ؟ امیر تتلو در پستی دیدگاه خود را درباره سحر قریشی بیان کرد. 20-10-1400 لباس زننده مهناز افشار او را از ایران دورتر کرد ! توسط خانم بازیگر / شادی مختاری لهش کرد ! یا بعضی گردانندگان سایتهای شرطبندی مثل پویان مختاری و ساشا سبحانی و… گرچه همه تلاشهای این خواننده که در خارج از کشور مقیم است برای دمیدن در آتش سایتهای شرطبندی است که او نیز از مبلغان آنهاست. در سالهای اخیر هر سلبریتی که با خبرسازیهای متنوع ساکن ترکیه شده است درگیر سایتهای شرطبندی و قمار شده است.به بهانه انتشار خبر مهاجرت قریشی نگاهی داریم به پشت پردههای مهاجرت سلبریتیها به ترکیه.

دیدگاهتان را بنویسید