بازیگر نیسان آبی در ویلای امیر تتلو

سحر قریشی در سریال ها و فیلم های مختلف ایفای نقش کرده است . سحر قریشی یکی از بازیگران سریال نیسان آبی است. سحر قریشی در سال 1388 در حالی که هنوز با همسرش زندگی می کرد توسط یکی از دوستانش که عروس منوچهر زبردست تهیه کننده سینما بود برای تست بازیگری در فیلم لج و لجبازی معرفی شد و با بازی در آن فیلم فعالیت هنری اش را در سینما آغاز کرد. عکس های و فیلم های او بسیار حاشیه ساخته است به تازگی دابسمش جدید او با اهنگ منشوری تتلو حسابی خبرساز شد .

به گزارش پایگاه خبری همزمان،ازدواج امیر تتلو با سحر قریشی؛ ابراز علاقه تتلو به سحر قریشی ، بازیگر پرحاشیه سینما خبرساز شده است. سحر قریشی از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون کشورمان بوده که با سریال دلنوازان توانست گام مهمی را در عرصه بازیگری بردارد و به شهرت برسد او این روزها به عنوان ستاره سینمای ایران شناخته میشود. سحر قریشی متولد بازیگر سینما و تلویزیون زاده 6 دی سال 1366 است. سحر قریشی بازیگر ایرانی است. او خواننده و ترانهنویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت میکند.

شایعات در مورد ازدواج این دو قوت پیدا کرد ولی یکی از سایت های معروف هم ادعا می کند که پس از فریب و دروغ، این رابطه به اتمام رسیده است. ابتدا گشت ارشاد و زندگی خصوصی پس از 6 روز اکران به دلیل مخالفت انصار حزب الله توقیف شد.

اما پس از مدتی علیرضا سجادپور مدیر نظارت وارزشیابی وزارت ارشاد از اکران محدود این فیلم خبر داد و پس از این اظهار نظر نمایش فیلم در شهرستان ها متوقف شد ونمایش آن در تهران هم پس از چند هفته متوقف شد. قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید