بازاریابی شبکه ای – شبکه بادران

انتخاب یک کرم ضد لک مناسب می تواند شرایط پوستی شما را به سمت داشتن پوستی یکدست و شاداب سوق دهد. پزشکان میتوانند در مورد دلایل شما برای روشن کردن پوستتان صحبت کنند، و حتی ممکن است یک دلیل پزشکی وجود داشته باشد که این روش برای شما مناسب نباشد. البته نباید از این نکته غافل بود که استفاده از محصولات روشن کننده پوست همانند سایر محصولات ممکن است با ریسک همراه باشد.

در صورتی که به هیچ کدام از کرم ها و روغن های فوق دسترسی ندارید، به راحتی میتوانید یک لوسیون خانگی تهیه کرده و از آن استفاده کنید، کافیست دو قاشق چای خوری زرچوبه به همراه دو قاشق چای خوری آرد نخود را داخل کاسه ای ریخته و ده قطره آبلیمو به مواد اضافه کنید. داشتن پوستی سالم، شفاف و زیبا از مهم ترین نکاتی است که در زیبایی افراد تاثیر می گذارد.

در این صورت هم پوست شما آبرسانی میشود و هم از شر تیرگی پوست خلاص میشوید. کرم روشن کننده سینره (Cinere) دارای ویتامین C بوده و با استفاده از فرمهای پایدار و محلول در چربی، باعث نفوذ ویتامین C به لایههای زیرین پوست شما میشود. این کرم با افزایش عملکرد ژن های فعال پوست و ترکیبات تغذیه کننده تاثیر چشمگیری در ترمیم و روشن سازی رنگ پوست خواهد داشت. این محصول را هرشب بعد از تمیز کردن پوست روی قسمت های لک دار یا تیره ماساژ دهید. برای نتیجه بخش بودن این کرم روز ها زیر کرم ضدآفتاب و شب ها بعد از تمیز کردن پوست از آن استفاده کنید.

کرم مایع نوکس با ساختاری سبک بوده و به سرعت جذب پوست می شود. مواد را با قاشق مخلوط کرده و به آرامی خامه را به آن اضافه کنید، هر دفعه یک قاشق چای خوری. روش مصرف این کرم به این صورت است که آن را روز ها و شب ها با ماساژ دورانی روی قسمت های تمیز و مورد نظر صورت خوابانده تا کاملا جذب پوست شود. لوسیون تهیه شده را روی صورت یا هر جای دیگری که میخواهید روشن شود بمالید و بگذارید روی پوستتان خشک شود، سپس آن را بشویید، میتوانید این کار را روزانه یک تا دوبار تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید