انواع مختلف سرطان، آشنایی با علل و علائم آن – مجله سلامت دکترتو

اندازه این عضو در صورت سالم بودن فرد یا در افراد جوان معمولا به اندازه یک گردو است اما هرچه سن افراد بالاتر رود این غده نیز مستعد بزرگ شدن است که همین موضوع باعث ایجاد اشکالاتی در بدن میشود. هرچه سن بالاتر می رود، احتمال ابتلا به واریس نیز افزایش می یابد.

واریس هر چه زودتر درمان شود احتمال بهبود و عدم عود آن بیشتر است. همچنین یکی از محصولات مهم زنبور عسل که خواص ضد سرطانی ویژهای دارد ژل رویال است که میتوان در طول دوره بیماری علاوه بر اینکه مشکلات ناشی از درمان را کاهش میدهد به بهبود این بیماری نیز کمک کند.

رییس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی همچنین دومین علامت سرطان روده بزرگ را کاهش وزن و همچنین یبوست شدید ذکر کرد. همچنین زمینه های ژنتیکی در بروز آن تاثیرگذارند. مرحله IVB: سرطان به قسمت های دیگر بدن خارج از لکن، از جمله شکم و یا گره های لنفاوی در کشاله ران گسترش یافته است. علت اصلی بروز این نوع از اگزما، قرار داشتن قسمت های زیر پوشک در معرض رطوبت ادرار و مدفوع است. علت برجستگی و تغییر رنگ در این عروق، افزایش فشار در عروق پا است.

واریس یک اختلال خون رسانی در رگ های پا است که موجب برجسته شدن و رنگ عوض کردن رگ ها میشود. نیز موثرند. داروهای مورد استفاده برای درمان اگزما شامل آنتی هیستامین، کورتیکواستروئید، پردنیزولون و آنتی بیوتیک ها هستند. برای درمان اگزما از روش های مختلفی مانند دارو درمانی، نور درمانی، کمپرس سرد، رژیم غذایی و حمام کردن استفاده می شود. در تشخیص سرطان پستان با استفاده از روش ماموگرافی، احتمال خطا وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید