اما بهترین سریال های کره ای کمدی کدامند؟

اینلباسها را باید ببرید در جشنواره مدولباس نشان دهید! اختیار دست شماست و شما باید اتاق فکر و اندیشکده تشکیل دهید! یک گومیهو هم اتاقی منه یک سریال کمدی رمانتیک کره ای به شمار آمده که داستان آن میتواند شما را جذب کند. بنا بود مجموعه در ۷۰ قسمت پخش شود که با استقبال مردم، امبیسی آن را به ۸۱ قسمت افزایش داد. صنعت سینمای کره از دیرباز در کشورهای خاورمیانه مورد استقبال افراد قرار گرفته بود و روز به روز نیز در حال پیشرفت کردن است. اینمسئول فکر میکند اگر امسال جشنواره را پرشورتر برگزار کنیم، حتما خاری در چشم دشمنان خواهد بود درحالی که همانطور که گفتم دشمن خیالش راحت است و مشغول تماشاست.

بنابراین حتی اگر از طرفداران بهترین سریال های کره ای تاریخی نیستید، این سریال را امتحان کنید. ممکن است بگویند میخواهید جشنواره فجر را مصادره و فقط انقلابیاش کنید؟ آنچه او به صورت آنلاین یاد گرفته زندگیاش را متحول کرده و در مدرسه، به عنوان یکی از زیباترین دختران کلاس شناخته میشود. او تمام تلاشش را میکند تا به زندگی واقعی خود برگردد اما در نهایت موفق نمیشود و تصمیم میگیرد سرنوشت خود را بپذیرد و به عنوان ملکه زمان چوسان زندگی کند. اتفاقا چون دیگر نتوانستند با ابزاری مثل رژیم پهلوی برایمان تصمیم بگیرند، با همین استراتژیهای هوشمندانه مطالعه شده رسانهای مشغول تاثیرگذاری و کارکردن هستند.

دیگر به لطف شبکههای داخلی کشور هم که شده بیشتر ایرانیان با سریالهای کره جنوبی آشنایی دارند؛ اما طرفداران کیدراما بهتر میدانند که سریالهای کرهای همگی مانند جومونگ و دونگی در ژانر تاریخی نیستند و صنعت فیلم و سریال کره در ژانرهای دیگر نیز بسیار محبوب بوده و در سراسر جهان طرفدار دارند. این پسر دانش آموزی درجه یک و با مهارت در بسکتبال است و بسیاری از همکلاسیهایش بر روی وی کراش دارند. داستان این سریال درباره یک دختر دبیرستانیست که نسبت به همه چیز به جز ظاهر خود خوش بین و مثبت است. داستان این سریال کره ای جدید کمدی درباره مرد سرآشپزی به نام جانگ بونگ هوان است که در کاخ آبی رئیس جمهور کار میکند.

اما طی اتفاقاتی وی به داخل یک استخر میفتد و با هویت ملکه چوسان به نام کیم سو یونگ (Shin Hye-Sun) از خواب بیدار میشود. در آنجا نام این پسر را وینچنزو کازانو میگذارند و او تبدیل به یک وکیل و مشاور مافیا میشود. سریال «جومونگ» حماسه ای مبتنی برفرد اسطوره ای به نام جومونگ، بنیان گذار پادشاهی باستان کره جنوبی «گوگوریو» در 37 سال قبل از میلاد است. سریال کشیش بی اعصاب با داشتن دو ستاره کیم نام گیل و لی هانی در دسته بهترین سریال های کره ای کمدی قرار میگیرد. وینچنزو اثری از سازندگان سریالهای کشیش بی اعصاب و دلقک تاجدار یکی از موفقترین سریالهای کرهای است که جزو بهترین سریال های کمدی عاشقانه کره ای به حساب میآید.

دیدگاهتان را بنویسید