اما بهترین سریال های کره ای کمدی کدامند؟

افسانه دریای آبی با بازی لی مین هو یکی از پرطرفدارترین سریال های کره ای بوده که با داشتن صحنههای کمدی در فهرست برترین سریال کره ای طنز نیز قرار میگیرد. سریال کشیش بی اعصاب با داشتن دو ستاره کیم نام گیل و لی هانی در دسته بهترین سریال های کره ای کمدی قرار میگیرد. وی در نهایت موسس یک شرکت را که یکبار شکست خورده و در نهایت توانست موفق شده است را الگوی خود قرار میدهد تا بتواند در کارش موفق شود.

سریال مشکلی نیست که خوب نباشی با بازی کیم سوهیونگ در فهرست فهرست برترین سریال کره ای طنز قرار میگیرد. جومونگ و تسو متقابلاً از هم نفرت دارند و سعی در حذف یکدیگر از رقابت میکنند و جومونگ که در سفرش به خارج از بویو به همراه سه دوست وفادارش (اویی، ماری و هیوبو) مشقتهای مردم گوجوسان را به چشم دیده با متعاقد کردن گوموآ مقدمات حمله به امپراتوری هان را فراهم میکند، ولی با مخالفتهای داخلی و بالاخص تسو و ملکه این نیرد پیش از شروع در آستانهی شکست قرار میگیرد. داستان این سریال درباره یون سه ری (Son Ye-Jin) وارث ثروتمند در کره جنوبیست که در مسیر مسافرت هوایی به طوفان شدیدی برخورد کرده و مجبور میشود در کره شمالی فرود اضطراری کند.

در آنجا به طور اتفاقی با لی جونگ هیوک (Hyun-Bin) که افسر ارتش کره شمالی است، آشنا میشود و لی جونگ هیوک تصمیم میگیرد تا یون سه ری را پنهان و از او محافظت کند. یکی دیگر از بهترین سریال های کره ای کمدی جن گیری املاک است که میتواند حسابی شما را سرگرم کند. او که میداند نامزدش به وی علاقهای ندارد، تصمیم میگیرد که عشق واقعی خود را پیدا کند.

در این سریال دختری جن گیر صاحب املاک و مستغلات تئه باک است و کار وی بیرون راندن روح افراد مرده از خانه هایشان و پاک کردن ساختمان هایست که به صورت مکرر در آن ها جن و روح پیدا میشود. تو فوق العادهای نیز در فهرست برترین سریال کره ای طنز قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید