ازدواج امیر تتلو با سحر قریشی، شایعه یا واقعیت؟

این موضوع اما با انتقاد بعضی هواداران امیر تتلو مواجه شد اما خواننده نوشت: «شما باید به انتخاب من احترام بگذارید.» چند روز بعد دوباره ورق برگشت و تتلو متنی منتشر کرد از این قرار که سحر قریشی در یوتیوب صفحه ساخته و برای اینکه آدرسهای فیک را کسی دنبال نکند، صفحهاش را فقط معرفی کرده. روزگاری عشق و خیانت نام تازه ترین کار سینمایی سحر قریشی است ، فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی روح الله شمقدری محصول سال 1392 است، خلاصه فیلم:اتفاقی غیرمنتظره پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می کند، گویا این اتفاق ریشه در گذشته پروانه دارد گذشته ای که سال ها از مواجه با آن هراس داشته است.

البته این رفتار قریشی فقط یکبار نبود و چندین بار تکرار شد.امیر تتلو هم پیش از این با کامنت های جنجالی زیر پست سحرقریشی حسابی جنجال به پا کرده بود. 5 روز پیش ماجرای کتک خوردن امین زندگانی از همسرش الیکاعبدالرزاقی! ویدیویی از سحر قریشی در کنار آتش منتشر شده که در همین فضا ساعاتی قبل تر امیر تتلو خواننده جنجالی منتشر کرده بود و این شائبه در شبکه های اجتماعی به وجود آمده که سحر قریشی به خانه امیر تتلو در ترکیه رفته است و از دنیای بازیگری خداحافظی کرده است این در حالیست که سحر قریشی این ربوز ها در سریال نیسان آبی بازی میکند و باید ببینیم آیا این اتفاق واقعا رخ داده است یا خیر.

به گزارش وقت صبح به نقل از آخرین خبر؛ خبر مهاجرت احتمالی «سحر قریشی» اخیرا به یکی از موضوعات داغ فضای مجازی تبدیل شده بود تا اینکه واکنش به این خبر با شایعاتی درباره ارتباط سحر قریشی با یک خواننده(امیر تتلو) به اوج خود رسید. او یکی از پر فعالیت ترین بازیگران ایران است. “میخوام بدونید که فکر نکنید ایشون به خاطر کشف حجاب یا فرار از ایران منو انتخاب کردن !

حالا ویدیویی از این خواننده و خانم بازیگر در حال پخش است که در آن تتلو به سحر قریشی پرحاشیه ابراز علاقه می کند. ابراز علاقه تتلو، خواننده خارج نشین به سحر قریشی، بازیگر پرحاشیه سینما خبرساز شده. 27-11-1400 بالاخره رابطه سحر قریشی با خواننده لاابالی علنی شد! تا اینکه با انتشار کلیپ کاملتری از قریشی با صدای تتلو، این رابطه علنی و تایید شد. و اکنون در لایو اینستاگرام خود از علاقه زیادش به سحرقریشی پرده برداری کرده است. همه جنجال ها از دابسمش عجیب سحرقریشی با اهنگ تتلو شروع شد و کار به کامنت و تعارف تیکه پاره کردن سحرقریشی و تتلو رسید تا جایی که پیج های طرفداری از رابطه این دو نفر نوشتند اما واکنش رسمی از سحر قریشی و تتلو نشان داده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید