آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

بسیاری از این روندهای تازه، پیش از این نیز با اشکال گوناگون وجود داشته و تنها اندکی تکامل یافتهاند؛ این در حالی است که تعداد دیگری از آنها بسیار جدید بوده و حیات ما را به شکل قابل توجهی متحول خواهند کرد. اگر چنین است، این بدان معنی است که جهان راهی برای تولید انرژی کربن را از یک سوخت فسیلی با هزینه معقول دارد.

ممنون که ما را همراهی کردید. بزرگترین تکنولوژی که کاربردهای زیادی در فناوریهای دیگر هم دارد، هوش مصنوعی است. البته خانه هوشمند تنها نمونهای کوچک از تکنولوژی جدید است. این تحولات میتواند سرعت، کیفیت و هزینه کالاها و خدمات را بهبود بخشد؛ البته تعداد زیادی از کارگران را هم بیکار میکند. ایروژل، علیرغم وزن بسیار اندکی که دارد، قادر است شکل خود را حفظ کند.

با این حال، این فناوری در مرحله عمل یک تکنولوژی بسیار جدید بوده و از نظر کاربردی در مراحل ابتدایی قرار دارد. برای همراه بودن با چنین روند پرسرعتی، باید تکنولوژی روز را پیوسته شناسایی کرده و در یادگیری آن بکوشیم. با ابرداده و یادگیری ماشینی میتوان بر حجم عظیم و روزافزون دادههای ذخیرهشده کنترل داشت و از آنها استفاده کرد. یادگیری ماشینی ربطی به رباتهای خانگی ندارد. فناوریهای نوظهور مانند رباتهای صنعتی، هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ با سرعت بالایی در حال پیشرفت هستند و در آینده توسعه بیشتری پیدا میکنند.

بنابراین، افزایش توان فکری و بدنی انسان و بهبود سطح زندگی او را میتوان مهمترین کاربرد فناوری های نوین دانست که خود، موجب به وجود آمدن فناوریهای جدیدتری شده و به صورت تصاعدی راه را برای پیشرفتهای بیشتر هموار خواهد کرد. اینترنت اشیا به دستگاهها اجازه میدهد که به هم متصل شده و با همکاری هم زندگی را آسانتر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید