آموزش طراحی سایت با وردپرس (راهنمای ساده و گام به گام) – مدیر وردپرس

دارید. پس دانشی که به آن نیاز دارید در حوزه کار کردن با وردپرس است. بسیاری از بزرگترین سایتهای دنیا با وردپرس ساختهشده اند، نمونههای آن سایت اشخاص برجسته دنیا مثلا سریعترین مرد جهان اوسین بولت Usain Bolt ونیز سایت شرکت های بزرگی همچون نیویورک تایمز ,مایکروسافت نیوز,مرسدس بنز, یاهو نیوز , مک دونالدز , کوکاکولا , سی ان ان , نوکیا , هاروارد و برند های دیگر از جمله Google Ventures , Sony Music , The Obama Foundation , angrybirds که از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند. زیرا تمامی ابزار مانند رسانه ها ، عنوان صفحه ،بخش دیداری برای مدیریت نوشته و…

ما از یک صفحه خالی شروع می کنیم که در ابتدا هیچ چیزی نداریم . فعالیت دارید یا اگر قصد دارید یک وبلاگ شخصی راه اندازی کنید و تجربیات روزمره خود را در اختیار دوستان و سایر کاربران قرار دهید نیز وردپرس گزینه بسیار مناسبی محسوب میشود. برای اینکه یک سایت وردپرسی برای خودتان راه اندازی کنید یا طراح سایت شوید و از این فرصت کسب درآمد کنید نیاز به چند پیش نیاز ساده دارید. بعد از نصب افزونه woocommere مشاهده خواهید کرد که وب سایت شما تبدیل به یک فروشگاه شده است.

از طرفی ساختار فایلهای وردپرس ثابت است. سفارش سایت وردپرس چگونه است؟ برای سفارش طراحی سایت وردپرسی میتوانید با پشتیبانی سایت «ودیانا» در ارتباط باشید. در حال حاضر شرکتهای زیادی وجود دارند که میتوانید طراحی سایت با وردپرس را به آنها سفارش دهید. شما باید ابتدا وردپرس را راه اندازی کنید و سپس اقدام به نصب افزونه فروشگاهی کنید. نکته دیگری که شما باید در توسعه وب سایت توجه داشته باشید همین پشتیبانی فنی است. در واقع هدف از این دسته بندی ها برای بیان نوع کارکرد وب سایت است. وردپرس به طور کامل به ده ها زبان ترجمه شده است و به راحتی می توان از آن برای ایجاد وب سایت های چند زبانه استفاده کرد .

۱. آیا وردپرس به فارسی ترجمه شده است؟ فقط کافی است مراحل نصب و کار با محیط آن را بیاموزید. را دیده اید. هر کدام از این امکانات به وسیله یک افزونه خاص به سایت اضافه شده است. در انتهای این دوره نوجوانان یک سایت را با وردپرس طراحی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید