وی به هالک و هرکول ایرانی معروف است

ویدیوی منتشر شده از رویارویی سجاد غریبی با مارتین فورد توجه بسیاری را به فیزیک بدنی او جلب کرده است. سجاد با هیکل درشت و غول مانند و فیزیک منحصر بفرد و شباهت بدنی به هالک شخصیت سینمایی هالیوود به هالک معروف شده است. مارتین فورد یکی از ورزشکاران بریتانیایی بوده که در سبکهای ترکیبی دارای افتخارات و مدالهای بسیار زیادی است و قرار است که با سجاد غریبی هالک ایرانی زیر نظر سازمان کی دبلیو مسابقه ام ام ای بپردازد درحالی که هیچ کدام از آنها تاکنون سابقه رقابت در آن را ندارند.

مارتین فورد یکی از ورزشکاران بریتانیایی بوده که در سبکهای ترکیبی دارای افتخارات و مدالهای بسیار زیادی است و قرار است که با سجاد غریبی هالک ایرانی زیر نظر سازمان کی دبلیو مسابقه ام ام ای بپردازد درحالی که هیچ کدام از آنها تاکنون سابقه رقابت در آن را ندارند. ور در این مسابقه با غلبه بر حریف خود توانست مقامی برای خود کسب کند. رقابت آنها که قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود در چهار وقت دو دقیقهای خواهد بود و قرار است اتحادیه بوکس حرفهای بر آن نظارت کند. سجاد غریبی با این عکسها مارتین فورد یکی از بوکسورهای اهل انگلیس را هم شگفت زده کرد و خواستار مبارزه با سجاد غریبی شد اما بعد از رو در رو شدن با یکدیگر سجاد غریبی همه شوکه کرد چرا که اندام او با تصاویری که از وی منتشر شده بود خیلی تفاوت داشت و در درگیری که بین او با مارتین فورد به وجود آمد با یک ضربه نقش بر زمین شد.

سجاد غریبی یکی از بدنسازهای ایرانی بوده که در شبکه های اجتماعی توانسته مورد توجه قرار بگیرد تصاویری که از او در فضای مجازی منتشر میشد برای بسیاری از کاربران جالب بود تا اینکه ویدیویی از او هنگام درگیری با مارتین فورد در دوبی منتشر شد که نشان میداد همه تصاویری که از او منتشر شده بود دستکاری شده و فتوشاپ بوده اند. در ادامه با بیوگرافی کامل سجاد غریبی ورزشکار مشهور به هالک ایرانی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی سجاد غریبی و سجاد غریبی اعدام شد و فیلم اعدام سجاد غریبی هالک ایران و سجاد غریبی در کشتی کج امریکا و همسر سجاد غریبی و قد سجاد غریبی و بیوگرافی سجاد غریبی اینستاگرام و قد و وزن سجاد غریبی با شما در نم نمک خواهیم بود.

بیوگرافی سجاد غریبی (هلاک ایرانی) و همسرش را به همراه تصاویر شخصی و آیدی اینستاگرام او را در ادمه در این بخش ازمجله موج تازه ببینید. با بیوگرافی سجاد غریبی، عکس های سجاد غریبی و همسرش ، زندگینامه سجاد غریبی و همسرش ، اینستاگرام سجاد غریبی، زندگی شخصی و تحصیلات سجاد غریبی با ما در دلگرم همراه باشید. ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل سجاد غریبی و همسرش، زندگینامه و جنجال های سجاد غریبی، فعالیت های ورزشی، معرفی خانواده و پیج اینستاگرام سجاد غریبی و عکسهای جدید او و ماجرای ازدواجش و همسرش با عکس های جدید می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید